Doğan: “Göğsümüzü kabarttınız”
 
  Doğan: “Göğsümüzü kabarttınız”   

Kocaelispor’u Gümüşhane deplasmanında yalnız bırakmayan İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, maç sonu takımın kaldığı otelde futbolcularla buluştu. Teknik ekibi ve genç oyuncuları galibiyetten dolayı tebrik ederek, “Hepimizin göğsünü kabarttınız, sizlere teşekkür ediyoruz” dedi. Doğan’ın jesti karşısında yeşil-siyahlı ekibin duygularına futbolculardan Serhat Öztürk tercüman oldu: “Başkanım, sizler bizim yanımızda olun. Biz kazanmaya devam ederiz”.

BİZLERİ MUTLU ETTİNİZ

Kocaelispor’un, 2-0 kazandığı Gümüşhane maçında çok özel anlar yaşandı. Yeşil-Siyahlı ekibin zorlu mücadelenin ardından soyunma odasında başlayan sevinç yumağı, dönüş yolculuğunda uçakta da devam etti. Savunmada Bartu ve Koray’ın eksikliğine rağmen kazanmasını bilen yeşil-siyahlı ekibi ilk kutlayan maç için Gümüşhane’de bulunan İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’dı. Maçtan sonra takımın oteline giden Başkan Doğan, teknik ekip ve futbolcuları tek tek tebrik ederken, “Bu galibiyet hepimizin göğsünü kabarttı. Bizleri mutlu ettiniz. Başarınızın aynı şekilde devam etmesini diliyorum” dedi.

SERHAT’TAN ANLAMLI MESAJ

Başkan Doğan, yeşil-siyahlı ekibin Gümüşhane deplasman masraflarını hemşerileri aracılığıyla halletmişti. Maddi desteğin yanı sıra maç günü Gümüşhane’de bulunarak takıma manevi destek de sunan Başkan Doğan’ın ilgisi başta teknik heyet ve futbolcuları mutlu etti. Teknik Direktör Bülent Baturman, “Kocaelispor yıllar önce buraya geldiğinde bugün takımda forma giyen oyuncuların çoğu 2-3 yaşındaydı. Şimdi Kocaelispor’u temsil ediyorlar ve aldıkları galibiyetle hepimizi sevindiriyorlar burada sizin desteğiniz de çok önemliydi” dedi. Doğan’a en anlamlı mesajı ise futbolcu Serhat Öztürk verdi.

TARAFTAR YALNIZ BIRAKMASIN

Kısa ve içten bir konuşma yapan Serhat, “Başkanım bizim yanımızda olduğunuz için teşekkür ederiz. Sizler bu desteği devam ettirdikçe biz de sahada elimizden gelenin daha iyisini yapmaya çalışacağız ve kazanacağız” dedi. Serhat’ın sözleri takım arkadaşlarından da alkış aldı. Başkan Doğan, bu hafta Çorum Belediye maçı için taraftarlara da çağrı yaptı, “Bu gençler terlerinin son damlasına kadar savaşıyor. Desteği fazlasıyla hak ediyor. İnanıyorum Çorum maçında onları yalnız bırakmayacaklardır” dedi. Yeşil-siyahlı ekip bu hafta puan sıralamasında altına aldığı Çorum’u da yenip, düşme hattından iyice kopmak istiyor.

Ayhan Orhan’dan baklava

Kocaelispor’un Gümüşhane’yi deplasmanda 2-0 yenerek üst üste ikinci galibiyetini alması büyük sevinç yarattı. Kocaelispor yönetim kurulu üyesi Ayhan Orhan da maçtan sonra saat 24:00’te Trabzon’dan İstanbul’a uçakla dönen yeşil-siyahlı ekibi Sabiha Gökçen Havalimanı’nda bir tepsi baklava ile karşıladı. Futbolcuları tebrik etti.

Kocaelispor’dan teşekkür

Kocaelispor, Gümüşhane’de kendileriyle yakından ilgilenen Gümüşhanespor eski başkanı ve AKP İl Başkanı Ercan Çimen’e, yönetim kurulu üyeleri ve Gümüşhane taraftarlarına teşekkür mesajı yayınladı. Mesajda Başkan Nevzat Doğan’a da teşekkür edildi. 

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2796