“KS41” yaz “6662”ye gönder
 
  “KS41” yaz “6662”ye gönder   

Kocaelispor'a yardım etmek isteyen taraftarlar için sms kampanyası başlatıldı. Yeşil-Siyahlı taraftarlar bütün cep telefonu operatörlerinden büyük harflerle “KS41” yazıp “6662”ye kısa mesaj göndererek kulübe 5 TL bağışta bulunabilecek. Bağış yapan taraftarlara Kocaelispor yapıştırmaları hediye edilecek. Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdulkadir Yılmaz, kampanyanın büyük ilgi görmesini beklediklerini açıkladı.

KISA MESAJLA BAĞIŞ

Kocaelispor, Vefa tişörtlerinden sonra yeni bir bağış kampanyası başlattı. Kocaelispor yapıştırmalarının satışı artık cep telefonu üzerinden yapılabilecek. Bu aynı zamanda kulübe bağış yapmak isteyen taraftarlar için de bir fırsat olacak. Kampanya bütün cep telefonlarından büyük harflerle ve aralarında boşluk bırakmadan “KS41” yazıp “6662”ye kısa mesaj göndererek gerçekleşiyor. Taraftarlar bu mesaja gelecek cevabı “Evet” yazıp yanıtlayarak Kocaelispor'a 5 TL bağış yapmış olacak. Bağış yapan taraftarlar kısa mesajı cep telefonlarında muhafaza edip, maçlara girerken görevlilere gösterirse “Kocaelispor'u seviyorum” yapıştırmalarından alacak.

“ZARAR VERİYORLAR”

Kocaelispor Basın Sözcüsü Abdulkadir Yılmaz, bağış kampanyasını fuar içindeki kulüp binasında yaptığı basın toplantısıyla duyurdu. Kocaelisporlu taraftarların kampanyaya ilgisini beklediklerini belirten Yılmaz, “Kocaelispor'u seven binlerce taraftarımız var. Bu kampanyaya kolaylıkla katılıp, kulübe bağış yapabilirler” dedi. Yılmaz, bir soru üzerine sanayicilerden yapılan bağışlar hakkında ortaya atılan asılsız iddiaların kulübe zarar verdiğine de dikkat çekti: “Yönetim olarak veremeyeceğimiz hesap yok. Her şey ortada… Eskiden olduğu gibi elimizde trilyonlar da yok. Bir 100 bin TL ne oldu diye tutturuldu gidiyor. Merak eden herkes gelip muhasebeden bunun ne olduğunu öğrenebilir”.

KAMP DÖNÜŞÜ AÇIKLAMA

“Biz kampanyalar yapıyor, bağış toplamaya çalışıyoruz. Bunu kulübe daha iyi hizmet edelim, burada çalışanlar maaşlarını alsın, futbolcuların ceplerine para girsin diye yapıyoruz. Ama asılsız iddialar üzerinden spekülasyon yapmak bu kulübe sadece zarar veriyor. Kulübe yardım etmek isteyen sanayicilerin aklını karıştırıyor. Sonra neden sanayici Kocaelispor'a yardım etmiyor diyoruz. Eleştiri yaparken, ortaya bir iddia atarken bütün bunlar düşünülmelidir. Tabi burada sadece bunları yazan gazetecilerin değil, buradan yönetimi yıpratmak isteyen insanların, eski yöneticilerin de suçu var”. Abdulkadir Yılmaz, Başkan Orhan Görsen'in gelir-giderlerle ilgili daha geniş bir açıklamayı kamp dönüşü yapacağını da açıkladı.

Kongre tarihi belli oldu

Kocaelispor'da şubat ayında yapılacağı açıklanan kongre tarihleri de belli oldu. Yeşil-Siyahlı ekipte seçimli genel kurul 16 Şubat Cumartesi günü olacak. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamazsa genel kurul 23 Şubat Cumartesi gününe ertelenecek. Kongrenin saat 11.00'de başlayacağı, yeriyle ilgili henüz karar verilmediği açıklandı.
Okunma :3122