“Sezon başındaki havayı tekrar yakalayacağız”
 
  “Sezon başındaki havayı tekrar yakalayacağız”   

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, 12 gün sürecek olan Antalya kampında sezon başındaki havayı geri getirmeye çalışacaklarını belirterek, “Lige yeni bir başlangıç yapıyor gibi güçlü ve hazır olmak istiyoruz” dedi.

OZAN'IN YERİNE YASER

Kocaelispor'da 12 gün sürecek Antalya kampı dün başladı. Derince'de Grand Körfez Hotel’e dönüştürülen tesislerinden takım otobüsüyle yola çıkan yeşil-siyahlılar Antalya Side'ye gitti. Burada Emirhan Otel'de kalacak olan Kocaelispor'da kadroda son anda küçük bir değişiklik yapıldı. Sakatlığı nükseden Ozan Güneş İzmit'te bırakılırken, sınav sorunu çözülen Yaser Çakır kadroya alındı. Milli takım seçmelerine giden Doğan ile Bartu da kafilede değildi.

İYİ BİR KAMP DÖNEMİ OLSUN

Kocaelispor Teknik Direktörü Bülent Baturman, toplam 3 hazırlık maçı oynamayı planladıkları kampla ilgili “İyi bir kamp dönemi olmasını umuyoruz. Sezon başındaki o havayı ve gücü yakalamaya çalışacağız. Emirhan Otel'in 8-10 idman sahası var. Antrenman programını rahatlıkla belirledik. Altyapıdan aldığımız oyuncular da taze kan olacak. Orada kalıcı olup olamayacaklarını daha sağlıklı değerlendireceğiz” dedi.

BAŞKAN GÖRSEN BUGÜN GİDİYOR

Kocaelispor'un Antalya kampında kafile başkanlığını Eyüp Çakal yapacak. Dün takımla birlikte bir başka yönetici Ayhan Orhan da Antalya'ya gitti. Takımı yalnız bırakmayan yönetim kurulu üyelerine bugün Başkan Orhan Görsen de katılacak. Ayhan Orhan geri dönerken, Başkan Görsen kampta takımın yanında olacak. Görsen, ikinci yarıda kendilerini bekleyen çetin mücadeleye en iyi şekilde hazırlanacaklarını kaydetti.

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2751