Kocaelispor, Erzurum’a bileniyor
 
  Kocaelispor, Erzurum’a bileniyor   

Spor Toto 3.Lig’de henüz galibiyetle tanışamayan Kocaelispor, pazar günü Erzurum Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak. Teknik direktör Bülent Baturman artık kazanmak istediklerini belirterek, “İleriki süreçte kendimizi daha fazla sıkıntıya sokmamak için artık kazanmak istiyoruz” dedi.

TEK EKSİK EBUBEKİR

Kocaelispor, geçen hafta etkili başladığı Darıca GB maçında sonunu getirememiş ve sahadan 2-0 yenik ayrılarak büyük üzüntü yaşamıştı. Hafta boyuncu bu şokun etkilerini üzerinden atmaya çalışan yeşil-siyahlılar pazar günü sahasında Erzurum Büyükşehir Belediye’yi ağırlayacak. Kocaelispor, güçlü taraftar desteği ile bu maçtan galibiyetle ayrılmanın hesaplarını yapıyor. Takımda kırmızı kart cezalısı Ebubekir Şentürk dışında eksik bulunmuyor.

KAZANMAK ZORUNDAYIZ

Kocaelispor, Erzurum Belediye maçının son provasını dün akşam Büyükşehir Belediye Spor Tesisleri’nde Kocaelispor eski kaptanlarından Faruk Sarman’ın takımı Başiskele Belediye ile yatı. Teknik direktör Bülent Baturman, ilk üç haftada hak ettikleri puanları alamamanın sıkıntısını yaşadıklarını belirterek, “Artık kazanma zamanı geldi. İleride işleri daha fazla zorlaştırmak istemiyorsak buna mecburuz. Hep dediğim gibi bize bir galibiyet gerekiyor. Bunu da bu hafta başaracağımızı düşünüyorum” dedi

Kaynak: Özgür Kocaeli
Okunma :2217