Fark Olabilirdi
 
  Fark Olabilirdi   

Güller, maçta 2 gol attıklarını fakat 10 net gol pozisyonunu kaçırdıklarını, artık galibiyet serisi yakalamak istediklerini açıkladı

“2-1 OLSUN BİZİM OLSUN” Ünye deplasmanında önemli bir galibiyet alan ve Kızılcahamam beraberliğini telafi eden Körfez Futbol Kulübü`nde herkes mutlu. Sahaya ideal 11`den biraz farklı bir kadro süren teknik direktör Serhat Güller, istediği oyunu sahaya yansıttı. Ünye maçında oynanan oyundan memnun kalan Serhat hoca, maç sonunda da ilk açıklamasını yaptı. Güller, farka gidebilecekleri bir maç olduğunu, fakat 2-1`de olsa 3 puanı hanelerine yazdırdıkları için mutlu olduklarını söyledi.

KIRKLARELİ`Yİ BEKLİYORUZ “Bizim istediğimiz, bir galibiyet serisi yakalamak. Şimdi içeride Kırklareli ile oynayacağız. Daha sonra önemli maçlar bizi bekliyor. Alanya, 1461 Trabzon, Fethiye, Denizli. Hep zor maçlar oynayacağız. Şampiyonluğun düğümü de bu maçlar çözülecek. Şimdi Kırklareli`yi yenip, hem takım olarak hem şehir olarak havaya girmemiz lazım. Önümüzde zorlu maçlar bizi bekliyor. Ben oyuncularıma güveniyorum. Hep beraber çok iyi çalışacak hedefimize ulaşacağız”


Okunma :2697