Körfez’in Ünye maçı cumartesiye alındı
 
  Körfez’in Ünye maçı cumartesiye alındı   

Spor Toto 2.Lig Kırmızı Grup’ta zirve mücadelesi veren Körfez FK’nın bu hafta deplasmanda oynayacağı Ünye maçının programında değişiklik oldu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), pazar günü bölgede çok fazla resmi maç oynanacağını dikkate alarak emniyet tedbirleri açısından müsabakayı bir gün öne çekerek 16 Mart Cumartesi gününe aldı. Karşılaşmanın başlama saatinde ise değişiklik olmadı, daha önce belirlendiği gibi 13.30 olarak açıklandı.

YOLCULUK PROGRAMI DEĞİŞTİ

Körfez FK, maç programında dün yapılan bu değişikliğin ardından yolculuk programını da yeniden belirlemek zorunda kaldı. Buna göre kırmızı-siyahlı ekip cuma günü yola çıkacak. Sabah erken saatlerde İzmit’ten ayrılıp uçakla önce Samsun’a oradan Fatsa’ya geçecek. Kafile Fatsa Yalçın Otel’de kalacak. Maç sonrası dönüş yolculuğu da yine Samsun üzerinden İstanbul Sabiha Gökçen’e olacak.

HAZIRLIKLAR DÜN BAŞLADI

Geçen hafta sahasında Kızılcahamam’a diş geçiremeyen ve beraberliğe razı olan Körfez FK, mutlak galibiyet beklediği Ünye maçının hazırlıklarına ise dün tek antrenmanla başladı. Kırmızı-Siyahlılar tesislerde saat 13:30’da başlayan haftanın ilk antrenmanında yenileme çalışması yaptı. Sakatlığı devam eden golcüler Tayfun Özkan ile Mehmet Albayrak yine takımdan ayrı çalıştı.


Okunma :2707