Kocaelispor Yönetiminden TFF Ziyareti
 
  Kocaelispor Yönetiminden TFF Ziyareti   

Kocaelispor Yönetim Kurulu bugün Türkiye Futbol Federasyonu'nu ziyaret etti. Ziyarete Kulüp Başkanı Rafet Kırgız, Yönetim Kurulu Üyeleri'nden Kemal Yazıcı, İsmail Araç, Yaşar Can, Abdullah Eryarsoy ve Salih Balcıoğlu katıldı.

Kocaelispor Yönetim Kurulu TFF Başkanı Mahmut Özgener, Başkanvekili Lütfi Arıboğan ile Mali İşler Koordinatörü Özkan Kılık ile bir görüşme gerçekleştirdiler. Kocaelispor Başkanı Rafet Kırgız, TFF Başkanı Mahmut Özgener'e bir plaket hediye etti. TFF Başkanı Mahmut Özgener Kocaelispor Kulübü'nün Türk Futbolunda bir marka olduğu ve tekrar o eski parlak günlerine dönmesini arzuladığını, maddi ve manevi anlamda Kocaelispor'un yanında olduklarını söyledi. Özgener programı müsait olması durumunda Nisan ayı içerisinde Kocaelispor Tesisleri'ne de bir ziyarette bulunacağını söyledi.

Kocaelispor Yönetim Kurulu , Mahmut Özgener'e kulübün son durumu hakkında ve projeleri ile ilgili bilgi vererek fikir alışverişinde bulundular.

TFF Başkanı Mahmut Özgener ziyaret sonrasında Kocaelispor Yönetim Kurulu Üyelerini Salı günü oynanacak olan Türkiye-Avusturya A Milli takım maçına davet etti.

FOTOĞRAFLAROkunma :2817