Kocaelispor 4-1 A.Sebatspor
 
  Kocaelispor 4-1 A.Sebatspor   

Kocaelispor, Antalya'da yaptığı devre arası hazırlık kampında ilk hazırlık maçını Akçaabat Sebatspor ile yaptı. Karşılaşmadan takımımız 4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

SAHA: Limak Arcadia Sahası
KOCAELİSPOR: Metin, Burak (73.Dk Ahmet Kutluer), Aydın, Cem Sinan, Bilal (46.Dk Ensar), Onur Türk, Onur Alkan, Yunus (62.Dk Anıl), Gökhan Meral (33.Dk Uğur Daşdemir), Ali Bayraktar (60.Dk Orhan), Samet (55.Dk Damir)
AKÇAABAT SEBATSPOR: Hasan Yaranlı (46.Dk Ahmet), Hasan Namazcı (46.Dk Remzi), Eyüp (46.Dk Hasan Şahin), Cevdet (46.Dk Cem), Fatih (46.Dk Adem), Gökhan (46.Dk Ziya), Ali Kemal (46.Dk Sefer), Bedrettin (46.Dk Sefa), Emre Köksal (46.Dk Burak), Can (46.Dk Erhan), Tolga
GOLLER: 55.Dk Ali Bayraktar, 61.Dk Uğur Daşdemir, 70.Dk Orhan, 74.Dk Ahmet (Kocaelispor) Dk 44 Tolga (Akçaabat Sebat)

Kocaelispor maçın başından sonuna kadar üstün bir şekilde oyun ortaya koydu. 22.dakikada Onur Türk’ün şutu direkten döndü. İlk yarı bitimine kısa bir sure kala yaklaşık 35 metreden Akçaabat Sebatspor frikiğinde Tolga müthiş vurdu top adeta 90’a giderek ağlarla buluştu ve ilk yarıyı Akçaabat Sebatspor 1-0 önde kapadı. Karşılaşmanın 33.dakikasında sert bir müdahale sonrasında yerde kalan Gökhan Meral oyuna devam edemedi ve yerini Uğur Daşdemir’e bıraktı.

Maçın 55.dakikasında ceza sahası yayının bir kaç metre ön tarafından kazanılan serbest atışta Ali Bayraktar çok sert vurdu top kalecinin sağından yerden ağlara gitti ve skora eşitlik geldi 1-1.

61.Dakikasında Onur Alkan’ın ceza sahası arkasına attığı nefis pasta Uğur Daşdemir kaleci ile karşı karşıya kaldı, Uğur’un kalecinin üstünden aşırttığı top ağlarla buluştu 2-1.

70.Dakikada yine defansın arkasına atılan bir topta bu sefer Orhan Alemdar kaleciyle karşı karşıya kaldı, Orhan’ın düzgün vuruşu ağlarla buluştu 3-1.

74.Dakikada kazanılan serbest atışta, Onur Alkan vurdu ceza sahası içerisinde oyuna yeni giren Ahmet’in ayağına çarpan top önünde kaldı, Ahmet topu kontrol edip çok güzel vurdu ve top ağlarla buluştu 4-1.

Karşılaşmayı Antalyaspor’lu bir grup taraftar takımımıza destek vererek izledi ve Serdar Topraktepe’ye sevgi gösterisinde bulundular.
Okunma :3198