Kocaelispor'un Sağlığı VM Medical Park'a Emanet
 
  Kocaelispor'un Sağlığı VM Medical Park'a Emanet   

Kocaeli`nin iki dev markası VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ve Kocaelispor`dan anlamlı işbirliği. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Türk sporunun köklü külüplerinden Kocaelispor`un sağlık sponsorluğunu üstlendi.

Ağustos ayından bu yana hasta odaklı, kaliteli sağlık anlayışıyla bölge halkına hizmet veren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, kurulduğu 1966 yılından bu yana Türk sporunda büyük başarılara imza atan Kocaelispor`un sağlık sponsoru oldu. Yapılan işbirliği anlaşmasına göre bundan böyle Kocaelisporlu oyuncular, teknik heyet ve çalışanlarının sağlığı artık VM Medical Park Hastanesi`ne emanet.
SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN SPORA TAM DESTEK
Kocaelispor ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, yapılan imza töreniyle işbirliğini kamuoyuna duyurdu. İmza töreninde konuşan Medical Park, Liv Hospital ve VM Medical Park Hastaneleri`nin çatı markası MLP Care Pazarlama Grup Koordinatörü Meri İstiroti, Türkiye`de kulüp ya da branş ayırt etmeden sporla ilgili birçok aktiviteyi destek olduklarının altını çizdi. Sadece bugünün değil, geleceğin sağlıklı nesillerini yetiştirmek amacıyla ilk günden bu yana spora destek verdiklerini söyleyen Meri İstiroti,"Medical Park Hastaneler Grubu olarak 15 ildeki 27 hastanemizle, 22 yıldır İstanbul`dan Batman`a, Antalya`dan Ordu`ya "Herkes için sağlık" sloganı ile çalışıyoruz. Türk sporunun gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kulüplerimize verdiğimiz desteğin sporcu sağlığında çıtayı yükselteceği gibi, sportif başarıların artmasında da etkili olacağı düşüncesindeyiz. Medical Park Hastaneler Grubu olarak bugün Türkiye`nin 11 ilinde 4 Süper Lig futbol kulübü, 3 süper lig basketbol kulübü dahil olmak üzere, 20 spor kulübüne sponsorluk desteğimiz sürüyor. Şimdi ise Kocaeli halkının hizmetine Ağustos`ta giren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi ile geçmişten günümüze binlerce başarılı sporcu yetiştiren, ülke sporuna büyük katkıları olan Türkiye`nin en köklü spor kulüplerinden Kocaelispor`un sağlık sponsoru olmanın gururunu yaşıyoruz. Günümüzde profesyonel sporcuların sağlığının tüm ihtisasları içeren kurumlar tarafından takip edilmesi büyük önem taşımaktadır. VM Medical Park Kocaeli Hastanemiz de tecrübeli hekim kadrosu, multidisipliner tedavi yaklaşımı ve yenilikçi tıp teknolojilerini dünyayla eş zamanlı olarak kullanarak sunmaktadır. Hastanemiz 4 ortapedi ve travmatoloji uzmanı, 2 fizik tedavi uzmanı, eklem ve kas yaralanmaları konusunda uzman genel cerrahlarıyla tüm imkanlarını sporcularımıza sağlıklı bir gelecek sunmak için seferber etmektedir." diye konuştu.
"KOCAELİSPOR`UN HER ZAMAN DESTEKÇİSİYİZ"
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi olarak spor ve sporcunun yanında olduklarını söyleyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Genel Müdürü Dr.Necip Kozalı ise şunları söyledi:"Spor, bir toplumun temellerini sağlamlaştırır. Spora verilen her destek ise toplumun gelişmesi için atılan önemli bir adımdır. Sağlıkta dünya standartlarında hizmet sunan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, sadece sağlığa değil spora verdiği destekle de bölgenin referans hastanesi olmayı hedefliyor. Bu nedenle Türkiye`de sporun geniş kitlelere ulaşmasında büyük emeği olan Kocaelispor`un her zaman yanınızdayız. Kocaelispor Türkiye`nin en köklü spor kulüplerinin başında geliyor. Bu işbirliği ile artık Kocaelispor sporcu, teknik heyet ve çalışanlarının sağlık hizmetleri de VM Medical Park Kocaeli Hastanesi tarafından karşılanacak."
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi olarak sporcu sağlığı alanında ile multidisipliner bir hizmet sunduklarını söyleyen Dr.Kozalı, "Sporcu sağlığı alanında uzmanlaşmış olan grubumuzun deneyimlerinden de destek alan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, cerrahiden ortapediye, fizik tedaviden beslenme danışmanlığına kadar sporcu sağlığı konusunda da multidisipliner bir hizmet sunuyor. Hastanemizde cerrahi öncesi ve sonrası rehabilitasyonun yanı sıra, cerrahi gerektirmeyen sporcuları da rehabilitasyon başarıyla gerçekleştiriliyor. Sportif rehabilitasyon konusunda da deneyimli hekimlerimizle hizmet veriyoruz." diye konuştu.
KOCAELİ`NİN İKİ DEV MARKASINDA ANLAMLI İŞBİRLİĞİ
Kocaelispor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Bahri YAVUZ ise "Kocaelispor, Kocaeli şehrinin en büyük sivil toplum kuruluşu ve en büyük markasıdır. VM Medical Park Kocaeli ile yaptığımız anlaşmayl bölgenin en büyük özel hastanesinden sağlık hizmeti alacak olmaktan ötürü mutluluk duyuyoruz. Türkiye`nin sağlık sektöründeki en büyük markası ile işbirliği yapmak, sporcularımızın geleceğe daha sağlıklı bakmasında ve sporcu nesiller yetişmesinde çok büyük katkı sağlayacaktır. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi`yle yaptığımız işbirliği sadece spor için değil Kocaeli şehri için de büyük önem taşıyor" dedi.
VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Hakkında:
Sağlıkta hasta odaklı üstün hizmet anlayışını benimseyen VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, 48 bin metrekare kaplı alanda 242 yatak kapasiteli, 10 ameliyathane ve 100`ü aşkın poliklinik ile hizmet veriyor. Dünya ile aynı anda uygulanan tüm teşhis ve tedavi yöntemleri, yenilikçi tıp teknolojileri ve en iyi hekim kadrosunu çağdaş bir hastane ortamında bir araya getiren VM Medical Park Kocaeli Hastanesi tedavi yaklaşımları kadar misafir hizmetleri ve hasta bakım anlayışıyla da adından söz ettiriyor. Uluslararası kalitede hizmet verecek olan hastanede; kardiyolojiden, ortapediye, ürolojiden tıbbı onkolojiye, nörolojiden plastik rekonstrüktif cerrahiye birçok farklı alanda hizmet veriyor.
 Okunma :5951